ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

نگارستان

حسن نیت مرد در روابط

نشانه های حسن نیت مرد در روابط

نشانه های حسن نیت مرد در روابط ، نگارستان

همواره در مسیر زندگی خانمها ، مردهای بسیاری قدم گذاشته اند و موقیت مکانی آن میتواند از کوچه و خیابان گرفته تا دانشگاه و محل کار گسترده شود و در شرایط عادی ،  روابطی نیز به سبب کاری و درسی و .. برقرار میشود   و احتمالا که نه قطعا با توجه به نیاز روحی همه انسانها به محبت و عشق و دوستی  ، و داشتن زمینه مناسب سنی و روحی ، عواطفی هم پدید خواهد آمد و در نتیجه دلبستگیها نیز محقق میشود . حالا چالش بزرگ این خانم اینست که آیا این مرد صداقت دارد و عاشق واقعی شماست یا اینکه  از شما برای تعدیل نیازهای عاطفی خود  استفاده میکند و بدتر اینکه برای سوء استفاده از شما ، زمینه این دوستی را فراهم کرده است . در هر صورت شما نیاز مبرم دارید که بدانید آیا این مرد با شما ازدواج می کند یا نه؟ برای دانستن این موضوع، عموما نشانه هایی وجود دارد که در صورت وجود آنها در شخص مورد نظر ، میتوانید به حسن نیت او امیدوارتر باشید:

1- او شما را به خانواده اش معرفی می کند.

اگر مرد مورد علاقه شما والدینش را در جریان رابطه عاشقانه تان بگذارد نشانه این است که رابطه با شما برایش جدی است و برای داشتن رابطه ای با هدف برنامه ریزی می کند.

2- در مورد فرزندان و آینده آنها با شما صحبت می کند.

اگر او در مورد آینده ای صحبت می کند که شما هم در آن نقش دارید این صحبت ها را به فال نیک بگیرید. جملاتی نظیر: آرزو میکنم فرزندانم شبیه تو باشند.

3- او به انجام کارهای خانه علاقه نشان می دهد.

کمی تنبلی در مردان طبیعی است ، اما اگر مرد شما به نظافت و انجام کارهای خانه علاقه نشان می دهد نشانه این است که او مردی است اهل خانواده و شما راحت می توانید به او تکیه کنید.دیگر در مورد برداشتن جورابهای کثیفش از میان اتاق نشیمن دعوایتان نمی شود!

4- با زنها با احترام برخورد می کند.

رفتاری که مرد شما با زنان دیگر دارد هر طور که باشد در آینده با شما نیز همین رفتار را خواهد داشت. این زنان شامل اعضای خانواده از قبیل مادر و خواهر و دیگر افراد خانواده می باشند. دقت کنید ببینید رفتار مرد مورد نظرتان با شما چگونه است.او چگونه از آنها یاد می کند ، آیا به آنها احترام می گذارد یا خیر؟ ازدواج با مردی که به زنان احترام نمی گذارد اشتباه محض است.

5- او حمایت کننده شماست.

اگر مردی با وجود مشغله های کاری فراوان باز هم برای شما وقت می گذارد و شما را مورد حمایت خود قرار می دهد چنین مردی سزاوار احترام واعتماد است. به بیان دیگر اگر شما در صدر اولویت های وی قرار دارید از این بابت به خودتان ببالید.در ازدواج هر دو نفر باید فرد مقابل شان را مورد حمایت قرار دهند.

6- او صادق و قابل اعتماد است.

شما برای ازدواج به کسی نیاز دارید که تا آخر عمرتان به او اعتماد کنید پس باید آن مرد صادق و قابل اعتماد باشد ؛ نه تنها صادق و وفادار ، بلکه بتواند حرف دلش را به شما بگوید. اگر او در مورد گذشته دروغ گفت یا به قولی که داده بود عمل نکرد ، چه چیزی می تواند شما را مطمئن کند که این کار را دوباره انجام ندهد؟ ازدواج یک تعهد دائمی است پس شما باید با کسی ازدواج کنید که 100% به او اعتماد داشته باشید.اما مراقب باشید ، ما همه گذشته ای داریم و شاید کسی از بابت داشتن آن به خود افتخار نکند پس لازم نیست که در مورد آن حرفی بزند.

7- داشتن حس مسئولیت پذیری.

این نکته مهمترین خصوصیت برای یک مرد خانواده است. مردی که به قابلیت های خود تکیه کرده و مسئولیت زندگی را بی کم و کاست بر عهده بگیرد می تواند همسر ایده آلی باشد.