ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

نگارستان

کتاب سرخ اثر اُرد بزرگ

کتاب سرخ اثر اُُرد بزرگ

کتاب سرخ

کتاب سرخ، گنجینه ای گرانبها از جملات و سخنان ارزشمند حکیم اُرد بزرگ است، سخنانی سرشار از آموزه ھای ارزشمند برای کسانی کھ بدنبال آموختن ھستند. حکیم اُرد بزرگ، فیلسوف و اندیشمندی است کھ اندیشھ ھایش افق ھای جھان امروز را در نوردیده و بدون تردید، یکی از بزرگترین فیلسوفان جهان امروز است که در کنار دیگر حکیمان برجسته ایران همچون حکیم بزرگمهر، حکیم فردوسی طوسی، حکیم خیام نیشابوری و دیگر بزرگان این مرز و بوم نظیر ابن سینا، حافظ، سعدی، مولانا و ...، نامشان بر تارک سرزمین جاوید ایران می درخشند و در ردیف اسطوره های ایران زمین همچون کوروش کبیر، داریوش بزرگ، خشایار شاه، انوشیروان و کاوه ها و بابک ها جاودانه خواهند شد.

حکیم اُرد بزرگ، آشتی دهنده نسل امروز با فلسفه و حکمت کهن و یکی از اندک بزرگان حال حاضر ایران ماست که حکمت و فلسفه این سرزمین را حیاتی دوباره بخشیده است. در اندیشه حکیم اُرد بزرگ، مهربانی بیشترین جایگاه را دارد به گونه ای ای که ایشان، چرخش از درون یک هسته اتم تا تمام کیهان را بخشی از مهربانی گیتی می داند و در سخنان حکیمانه اش، انسانھا را بھ زندگی خردمندانھ، دوستی، صلح و مھر دعوت می کند.

پایگاه آموزشی نگارستان بر اساس رسالت خود، این کتاب ارزشمند را در یک کیفیت عالی و متفاوت تقدیم می نماید که امید است مورد استفاده و رضایت شما عزیزان قرار گیرد.

 

دانلود:        کتاب سرخ     673KB