ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

نگارستان

فال رنگ تاریخ تولد

فال رنگ تاریخ تولد

فال رنگ تاریخ تولد

به عقیده فال بینان و طالع بینان هر روزی از سال میتواند رنگی را به خود اختصاص دهد که کسانی که دارای رنگ مشترکی هستند حدودا دارای خصوصیات اخلاقی نزدیک به همی نیز هستند که شما میتوانید در این مطلب از سایت نگارستان با مقایسه تاریخ تولد خود ، رنگ خودتان را مشخص کنید و با خواندن تفسیر رنگ خود با گوشه های پنهان شخصیت خود آشنا شوید.

در صورتی که تاریخ تولد شما  :

بین دوم دی ماه تا 11 دی ماه باشد شما قرمز هستید

بین 12 دی ماه تا21 دی ماه باشد شما نارنجی هستید

بین 22 دی ماه تا 4 بهمن ماه باشد شما زرد هستید

بین 5 بهمن تا 14 بهمن ماه باشد شما صورتی هستید

بین 15 بهمن تا 19 بهمن ماه باشد شما آبی هستید

بین 20 بهمن تا 29 بهمن ماه باشد شما سبز هستید

بین 30 بهمن تا 9 اسفند ماه باشد شما قهوه ای هستید

بین 10 اسفند تا 20 اسفند باشد شما کبودی رنگ هستید

بین 21 اسفند تا 29 اسفند باشد لیمویی هستید

اول فروردین ماه باشد شما سیاه هستید

بین دوم فروردین تا 11 فروردین باشد شما ارغوانی هستید

بین 12 تا 21 فروردین باشد شما سرمه ای است

بین 22 فروردین تا 31 فروردین باشد شما نقره ای هستید

بین یکم اردیبهشت تا 10 اردیبهشت باشد شما سفید هستید

بین 11 اردیبهشت تا 24 اردیبهشت باشد شما آبی هستید

بین 25 اردیبهشت تا سوم خرداد باشد شما طلائی رنگ هستید

بین 4 خرداد تا 13 خرداد باشد شما شیری رنگ هستید

بین 14 خرداد تا 23 خرداد ماه باشد شما خاکستری هستید

بین 24 خرداد تا دوم تیر ماه باشد شما رنگ خرمائی هستید

سوم تیر ماه باشد شما خاکستری هستید

بین 4 تیر ماه تا 13 تیر ماه باشد شما قرمز هستید

بین 14 تیر ماه تا 23 تیر ماه باشد شما نارنجی هستید

بین 24 تیر ماه تا سوم مرداد ماه باشد شما زرد هستید

بین 4 مرداد ماه تا 13 مرداد باشد شما صورتی هستید

بین 14 مرداد تا 22 مرداد باشد شما آبی هستید

بین 23 مرداد تا یکم شهریور باشد شما سبز هستید

بین 2 شهریور تا 11 شهریور باشد شما قهوه ای هستید

بین 12 شهریور تا 21 شهریور باشد شما کبود رنگ هستید

بین 22 شهریور تا 31 شهریور باشد شما لیموئی هستید

یکم مهرماه باشد شما زیتونی هستند

بین 2 مهر تا 11 مهر ماه باشد شما ارغوانی هستید

بین 12 مهر تا 21 مهر ماه باشد شما سرمه ای هستید

بین 22 مهر ماه تا یکم آبان ماه باشد شما نقره ای هستید

بین 2 آبان تا 20 آبانماه باشد شما سفید هستید

بین 21 آبانماه تا 30 آبانماه باشد شما طلائی هستید

بین یکم آذر ماه تا 10 آذر ماه باشد شما شیری رنگ هستید

بین 11 آذر ماه تا 20 آذر ماه باشد شما خاکستری هستید

بین 21 آذر تا 30 آذر باشد شما خرمائی رنگ هستید

اول دیماه باشد شما نیلی رنگ هستند

تفسیر رنگها

اینک که شما رنگ خودتان را براساس تاریخ تولد خود میدانید با مراجعه به تفسیر رنگ خود ، میتوانید بیشتر خودتان را بشناسید.

قرمز

با نمک و دوستداشتنی، مشکل پسند اما همیشه عاشق واینطور بنظر میرسد که مورد محبت نیز باشید. با روحیه و بشاش اما در همان زمان میتوانید بد اخلاق هم شوید قادرید با مردم بسیار خوب و با ملاطفت برخورد کنید و این همان عشقی است که میتواند در راهی که در پیش دارید همراهتان باشد. آدمهایی را که راحت صحبت میکنند دوست دارید این آدمها باعث میشوند احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

شیری

اهل رقابت و بازی دوست. دوست ندارد ببازد ولی همیشه بشاش است. شما قابل اعتماد و امین هستید و خیلی علاقه دارید وقت خود را بیرون بگذرانید، با دقت عشقتان را انتخاب میکنید و بسادگی عاشق نمی شوید اما وقتی او را یافتید تا مدتهای طولانی دوستش خواهید داشت.

نیلی

شما بیشتر متوجه نگاهتان هستید و استانداردهای بالائی در انتخاب عشق دارید. هر راه حلی را با دقت و تفکر انتخاب می کنید و بسیار بندرت مرتکب اشتباه احمقانه میشوید. دوست دارید رهبر باشید و به راحتی می توانید دوستان جدید پیدا کنید.

خاکستری

جذاب و فعال هستید، شما هرگز احساستان را پنهان نمی کنید و هر آنچه را که درونتان است آشکار می سازید. اما ضمنا میتوانید خودخواه هم باشید. می خواهید مورد توجه باشید و نمی خواهید بطور نا برابر با شما برخورد شود. میتوانید روز مردم را روشن کنید. شما میدانید در زمان مناسب چه بگویید و خوش اخلاق هستید.

سبز

خیلی خوب با افراد تازه کنار می آیید. در واقع آدم خجالتی ای نیستی اما گاهی اوقات با کلماتت به عواطف مردم آسیب می رسانید. دوست دارید تا مورد توجه و علاقه کسی باشید که دوستش دارید ولی اغلب تنهایید و به انتظار فرد مورد نظرت می مانید.

طلائی

شما میدانید چه چیزی درست و چه چیزی نادرست است. آدم بشاشی هستید و زیاد بیرون میروید. بسیار سخت میتوانی فرد مورد نظرت را پیدا کنی اما وقتی او را یافتی تا سالیان متمادی دوباره عاشق نمی شوید.

صورتی

شما همواره در تلاشید تا در هر چیزی بهترین باشید و دوست دارید به سایرین کمک کنید. اما به سادگی قانع نمی شوید. دارای افکاری منفی هستید و در جستجوی عشقی شورانگیز مانند آنچه در قصه هاست هستید.

زرد

شما شیرین و بیگناهید ، مورد اعتماد بسیاری از مردم  و دارای رهبریتی قوی در ارتباطاتتان هستید. شما خوب تصمیم میگیرید و انتخاب درستی در زمان مناسب می گیرید. همواره در افکار داشتن روابط عاشقانه بسر می برید.

خرمائی

باهوشید و میدانید چه چیزی درست است. میخواهید همه چیز را مطابق میل خود کنید که گاهی میتواند بدلیل عدم توجه به نظر دیگران مشکل ساز باشد. اما در مورد عشق صبور هستید. وقتی فرد مورد نظرتان را یافتید برایتان دشوار است فرد بهتری پیدا کنید.

نارنجی

در مقابل اعمالتان مسئولیت پذیر هستید، می دانید چگونه با مردم رفتار کنید. همواره اهدافی برای دستیابی به آنها دارید و حقیقتا برای رسیدن به آنها تلاش میکنید ، فردی آماده رقابت هستید. دوستانتان برایت بسیار مهم هستند و قدر آنچه را که دارید میدانید، گاهی اوقات واکنشتان زیادی شدید است و علت آن نیز احساساتی بودنتان است.

ارغوانی

اسرار آمیز هستید، بهیچوجه خودخواه نیستید ، زود و آسان نظرتان جلب میشود. روزتان با توجه به خلقتان میتواند غمگین یا خوش باشد. بین دوستان محبوب هستید اما میتوانید دست به عمل احمقانه ای نیز بزنید ، بسادگی امور را فراموش میکنید. بدنبال شخصی هستید که قابل اعتماد باشد.

لیموئی

آرام هستید، اما بسادگی عصبانی می شوید. به آسانی حسادت می ورزید و در مورد چیزهای کوچک اعتراض میکنید، نمی توانید به یک کار بچسبید اما دارای شخصیتی هستید که اعتماد و علاقه همه را جلب میکند.

نقره ای

خیال پرداز و بامزه اید ، دوست دارید چیز های جدید را بیازمایید. علاقه دارید خود سازی کنید و بسادگی می آموزید، براحتی میتوان با شما صحبت کرد و شما نصایح خوبی میدهید. وقتی موضوع دوستی است متوجه میشوید نمی توان به کسی اعتماد کرد، اما وقتی دوستان واقعی خود را یافتید تا پایان عمر به آنها اعتماد میکنید.

سیاه

شما یک مبارز هستید و دارای انگیزه اید. اما تغییر در زندگی را نمی پسندید. زمانی که تصمیمی گرفتید، روی تصمیمتان تا مدتها پای می فشارید. زندگی عشقی شما نیز توام با مبارزه است و مثل همه نیست.

زیتونی

شما روشن قلب و آدم گرمی هستید. همراه خوبی برای فامیل و دوستانید. خشونت را نمی پسندید و میدانید چه چیزی درست است. شما مهربان و بشاش هستید اما بسادگی به مردم حسادت نورزید.

قهوه ای

فعال و ورزشکارید ، برای دیگران مشکل است که به شما نزدیک شوند. زمانی که متوجه میشوید نمی توانید به چیزی که میخواهید دستیابید ،‌ بسادگی تسلیم شده آنرا رها میکنید.

آبی

اتکا به نفس کمی دارید و خیلی ایرادی هستید. هنرمند هستید و دوست دارید عاشق شوید ، اما میگذارید عشقتان از دستتان برود چون در این مورد از مغزتان فرمان میگیرید نه از قلبتان.

سرمه ای

شما جذابید و عاشق زندگی خود هستید ، نسبت به همه چیز دارای احساسی قوی هستید و خیلی زود گیج میشوید زمانی که از دست شخص یا اشخاصی عصبانی می شوید برایتان مشکل است آنها را ببخشید.

سفید

شما آرزو و اهدافی در زندگی دارید زود حسادت می ورزید نسبت به دیگران متفاوت و گاهی اوقات عجیب هستید اما همه این حالت شما را دوست دارند.

کبود

احساسات شما بسادگی و ناگهانی تغییر میکند اغلب تنها هستید ، مسافرت را دوست دارید. انسان صادقی هستید ولی حرف مردم را زود باور میکنید.

آمار بازدید

ما 50 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم