ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

نگارستان

فال آدامس

خودشناسی با آدامس موردعلاقه

فال آدامس

احساسات ، علایق ، سرگرمیها و تفریحات ما میتوانند نشات گرفته از احوال درونی ما باشد و با  مطالعه تصادفی تعدادی از افراد که تمایلی یکسان به موردی واحد داشته باشند متوجه میشویم که  اکثریت قریب به اتفاق این افراد ، دارای وجوه تشابه مشترکی هم هستند ما را به این فرضیه متمایل به واقعیت رهنمون میکند که بیشتر افراد دارای یک احساس و نگرش خاص ، میتوانند دارای ابعاد روحی و فکری تقریبا نزدیکی به همی نیز داشته باشند اما با عنایت به اینکه این فرضیه در مورد همه افراد دارای یک وجه مشترک ، صدق نمیکند ، روانشناسان با در نظر گرفتن این احتمالات ، ادعا میکنند که میتوانند روحیات و شخصیت افراد را پیش بینی کنند و اتفاقا درمورد اکثر افراد بررسی شده ، این پیشبینی ها درست هستند.

آیا شما فکر میکنید ارتباطی بین شخصیت آدمها و آدامس مورد علاقه آنها وجود دارد؟

شاید آری  و شاید هم نه

ولی همانطور که در مقدمه مطلب  ذکر شده است آدامس مورد علاقه افراد نیز دستمایه تحقیقات قرار گرفته شده و این مورد نیز میتواند تابع همان احتمالات قریب به یقین باشد که شما با عنایت به اینکه به کدامیک از آدامسهای زیر علاقمند باشید خواهید توانست در مورد شخصیت پنهان خود ، چیزهای بیشتری بدانید.

آدامس نعنایی:

آدامس های نعنایی خنک کننده است شما با خوردن این آدامس احساس می کنید سرشار از انرژی شده و می توانید کار خود را در مدت زمان کمتری انجام دهید بالاترین هدفتان در زندگی جلو راندن خانواده با انجام بموقع کارها و روحیه بخشیدن به آنها در مواقع ضروری است. شما احساس برتری و اعتماد به نفس عجیبی دارید.

آدامس های موزی:

شخصیت افرادی که آدامس های موزی را ترجیح می دهند معمولا با نوآوری و خلاقیت همراه است بنابراین همواره سرشار از ایده های خلاق و مثبت و سازنده اند. آنها به دنبال شکار مجوزهای جدید برای ارائه ی برنامه های جدید در حوزه های مختلف کاری و زندگی خود هستند.

آدامس های دارچینی:

افرادی که عاشق آدامس های دارچینی و یا حتی خمیردندان های با طعم دارچین هستند افرادی احساساتی و رمانتیک بوده و همیشه احساس نزدیکی بیشتری با افراد به ویژه همسرشان دارند آنها شادی و نشاط و دوست داشتن را به دیگران منتقل کرده.

آدامس های سفید کننده دندان:

جویدن آدامس های با طعم تند که در واقع خاصیت سفید کنندگی دندانها را نیز دارد به انسان آرامش عجیبی می بخشند و در حقیقت نوعی آرامبخش قوی هستند اگر شما عاشق چنین طعمهایی هستید مطمئنا عاشق یک استراحت کوتاه مدت در زندگی سراسر جنب و جوش خود هستید. اعلام تنفس در طول روز شما را شاد و سرحال می سازد.

آدامس های توت فرنگی:

افرادی سختکوش هستند که همیشه آماده کشف چیزهای جدیدند. امتحان کردن چیزهای جدید می تواند روحیه ی شما را شادتر کند و انرژی بیشتری برای ادامه کارتان به شما بدهد.