ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

نگارستان

سفیر عشق برای همسرم 8

سفیر عشق برای همسرم 8، دل نوشته ای زیبا، پندآموز، عاشقانه و سرشار از حکمت، فلسفه و قدردانی نادر ابراهیمی برای همسرش برگرفته از کتاب  چهل نامه کوتاه به همسرم، را تقدیم میکنم به همه زوجهای جوان، تا بخوانند و بدانند قدر و ارزش عشقشان را، تا دوست بدارند و ایثار کنند و ببخشند وجودشان را در راه دوست داشتن، و ببینند که چه آسان میتوانند باهم بودن را، باهم زیستن را، و باهم رفتن را، عاشقانه تجربه کنند و یقین کنند که زندگی است و تنها دوست داشتن.

سفیر عشق برای همسرم 8

 

عزيز من

بي پروا به تو مي گويم كه دوست داشتني خالصانه، هميشگي، و رو به تزايد، دوست داشتني است بسيار دشوار تا مرزهاي ناممكن. اما من نسبت به تو از پس اين مهم دشوار به آساني برآمده ام چرا كه خوبي تو، خوبي خالصانه هيمشگي و روبه تزايدي است كه هر امر دشوار را بر من آسان كرده است و جميع مرزهاي ناممكن را فروريخته.

امروز كه روز تولد توست و حق است خانه را به مباركي چنين روزي گل باران كنم، اگر تنها غنچه فروبسته گل سرخ به همراه اين نامه كرده ام دليلش اين است گمان مي كنم عصر، بچه ها و شايد برخي از دوستان و خويشان با گل هايشان از راه برسند و اين البته شرط ادب و مهمان نوازي نيست كه ما پيشاپيش همه  گلدان ها را اشغال كرده باشيم. 

گلدان، خانه محبت دوستان ماست