نگارستان

اعجاز عصاره سیر و لیمو ترش

اعجاز عصاره سیر و لیمو ترش

اعجاز عصاره سیر و لیمو ترش

همانطور که میدانید هر چیزی در عالم خلقت برای کاری ساخته شده اند و بشریت با پیشرفت علم و تکنولوژی پزشکی، کم کم  به اسرار آن دست پیدا میکند که بر همین اساس مطالعه در گیاهان و میوه ها پرده از اسراری بزرگ از تاثیرات اعجاب انگیز دارویی آنها بر میدارد که انسان را از برخی درمانهای سخت و طاقت فرسا و مصرف داروهای شیمیایی که در کنار درمان ، تاثیرات سوئی نیز دارند را نیز به ارمغان می آورد. سیر و لیمو ترش یکی از این معجزات خلقت هستند که عصاره سیر و لیمو ترش  در درمان گرفتگی عروق معجزه ای به تمام معناست که باعث شادابی و احساس جوانی و سبکی را نیز برایتان به ارمغان خواهد آورد که در ادامه مطلب ، طرز تهیه و روش مصرف و خواص آنرا ملاحظه خواهید نمود.

مصرف عصاره

اگر دچار رسوب گرفتگی در رگهای بدن شده ، نیازی به عمل قلب باز وجود ندارد . زیرا گرفتگی رگها پس از این ، شما را آزار نخواهد داد . فقط کافی است ، روزی نصف استکان ( معادل  30سی سی ) از این شربت غلیظ و طبیعی میل نمایید ؛ تا به کلی برطرف گردد .

طرز تهیه

تعداد 30 حبه  سیر را پوست گرفته همراه با 5 عدد لیموترش ( شیرازی ) با پوست که قبلا هسته های آن را گرفته اید ، در هم زن ( میکسر ) بریزید . پس از آن که همه ی محتویات در میکسر له شد با یک لیتر آب مخلوط نموده و بجوشانید.

نکته: فقط و فقط ، یک بار جوش بخورد

پس از سرد شدن ، آن را از صافی رد نموده و محتویات را داخل یک شیشه بریزید و در یخچال نگهداری کنید .

مصرف

همانطور که قبلانیز گفته شد ، روزانه نصف استکان معادل 30 سی سی  از این مایع ( به اختیار خودتان قبل یا بعد از غذاهای اصلی ) میل نمایید . پس از سپری شدن سه ( 3 ) هفته از مصرف مداوم این عصاره  طبیعی ، احساس جوانی و شادابی در تمام وجود بدنتان قابل لمس است . تمامی گرفتگیهای رگ های بدن و سایر عوارض آنها به عنوان مثال دید کم و سنگینی گوش به حالت عادی خود باز خواهد گشت. به یاد داشته باشید که بعد از مصرف یک دوره  سه هفته ای ، شما باید هشت ( 8 ) روز استراحت کرده و سپس دومین دوره  مصرف سه هفته ای را اجرا کنید . به این ترتیب یک موفقیت موثر ایجاد می شود . این دوره  درمان ، ارزان ، موثر و بی ضرر را می بایست هر ساله تکرار کرد .

بوی سیر

با خوردن این مایع ، هیچ کس بوی نامطلوب سیر را حس نخواهد کرد.

خواص شربت

نیروهای شفا بخش سیر و لیموترش، کاملا خود را پس از مصرف این مایع، نشان می دهند. افرادی که رگ های آنها رسوب گرفتگی دارد و یا این که مشکل (LDL) که مبتلا به کلسترل بد چربی خون دارند ، می توانند ؛ شبها بدون پریشانی خاطر خواب راحت و آسوده ای داشته باشند و به فعالیت های بدنی و ورزش بپردازند زیرا انسداد رگهای آنها، ازبین رفته است. همچنین مصرف این عصاره را برای کسانی که سایش دندان (دندان کروچه) داشته و یا جرم دندان دارند ، مفید است. در آخر توصیه می کنیم برای اینکه سیر را پوست بکنید، در کاسه ای آب ریخته و پس از آن پوست سیر را به راحتی از آن جدا کنید.