ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

نگارستان

روشهای پنهان کردن چاقی

راهکارهای پنهان کردن چاقی

راهکارهای پنهان کردن چاقی ، نگارستان

تب اندام مانکنی داشتن در وجود همه انسانها و مشخصا خانمها، همواره شعله‌ور است و بالطبع این طیف از افراد  تصمیم می‌گیرند به هر قیمتی که شده از شر اضافه‌وزن‌ و چاقی خلاص شوند. اگر شما هم ، مشمول این طیف میشوید که امیدوارم نشوید چه کار می‌کنید؟

حجم غذایتان را کم می‌کنید؟

عادات بد غذایی خودتان را کنار می‌گذارید؟

ساعات ورزش و فعالیت‌تان را افزایش می‌دهید؟

با ورزش و پیاده‌روی روزانه و مستمر، شکمتان را کوچک می کنید؟

همه موارد فوق ، میتوانند زیر نظر کارشناسان تغذیه و لاغری  ، یکی از دستورات و توصیه های مهم باشند اما به موازات بکارگیری راهکارهای کنترل و کاهش وزن ، باید تدابیری اندیشید که هم  بتوانیم ظاهر خود را حفظ کنیم و در نظر دیگران کمتر چاق به نظر برسیم و بالطبع از اینکه دیگران ما را خیلی چاق نمی بینند ، از نظر روحی ، در وضعیت خوبی باشیم و اعتماد به نفس خود را بالا نگه داریم که نهایتا این وضعیت به روند موفقیت ما سرعت بیشتری خواهد داد  که مهمترین راهکار  در این زمینه ، پوشیدن لباس متناسب با وضعیت جسمانی  موجود است البته پوشیدن لباس‌های متناسب با جثه و اندام خودمان، هنری است که همه باید آن را بیاموزیم اما این موضوع زمانی ، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که اندازه‌های طبیعی بدن از چارچوب استاندارد خود خارج ‌شوند و مشکلاتی در پوشیدن لباس‌های دلخواه ایجاد ‌کنند. یکی از این مشکلات، بزرگی شکم و پهلوها و تجمع بیش از حد چربی در این منطقه است. در عین حال باید این نکته را مدنظر داشته باشید که مد همیشه تغییر می‌کند اما لباسی که اندام شما را به بهترین شکل نشان می‌دهد تغییر زیادی نخواهد کرد لذا بی‌دلیل از مدها پیروی نکنید و توصیه‌های زیر را جدی بگیرید :

۱- دور پارچه‌های سنگین (فاستونی، پشمی، فلانل) را خط بکشید و از پارچه‌های سبک با نخ طبیعی و رنگ‌ تیره و مات استفاده کنید.

۲- از پوشیدن هر لباسی که به تن می‌چسبد (جلیقه، لباس‌های اندامی، تی‌شرت‌های تنگ، لباس‌های کاموایی دستباف و سفت و پیراهن‌های آستین‌کوتاه تنگ) خودداری کنید.

۳- لباس‌های گشاد و تیره بپوشید. رنگ تیره، اندام را کوچک‌تر نشان می‌‌دهد. ضمن آنکه لباس گشاد، بزرگی شکم را پنهان می‌کند.

۴- از پوشیدن لباس‌هایی که راه‌های افقی دارند، بپرهیزید و برعکس، از لباس‌هایی که راه‌های عمودی و ریز دارند، استفاده کنید.

۵- شلوار را روی شکمتان نیاورید.

۶- از شلوارهای تنگ و باریک استفاده نکنید و برعکس از شلوارهای دمپا استفاده کنید که انتهای آن از زانو به پایین به تدریج گشاد می‌شود.

۷- کمربند شلوار را پهن انتخاب نکنید و هیچ‌گاه آن را بالای شکم یا زیرشکم نبندید بلکه دقیقا روی شکم ببندید.

۸- شلوار جینی انتخاب کنید که سایز آن از اندازه واقعی‌تان یک سایز بزرگ‌تر باشد. در این صورت، به راحتی دور کمرتان قرار گرفته و شکم شما را می‌پوشاند.

۹- صاف بایستید. قدتان کوتاه باشد یا بلند، مدل ایستادن شما روی فرم بدن و چگونگی ایستادن لباس روی آن تاثیر دارد.