نگارستان

نرم افزار فشرده ساز فایل WinRAR

نرم افزار فشرده ساز فایل WinRar

نرم افزار فشرده سازی WinRAR

فشرده ساز WinRAR، یک نرم افزار مدیریت آرشیو قدرتمند و محبوب در بین نرم افزار های فشرده سازی فایل در رایانه می باشد. نرم افزار های فشرده ساز از این رو اهمیت فراوانی دارند که شما را قادر میسازند تا به راحتی فایل های خود را آرشیو کرده و حجم آنها را نیز هم زمان پایین بیاورید. ولی در این بین، امکانات دیگری نیز نیاز است که برخی از نرم افزار ها به صورت ویژه ارایه می کنند و به جرات می توان گفتن Winrar بهترین و بیشترین امکانات را ارایه می کند. فرمت RAR برای فایل های فشرده ساز مخصوص این نرم افزار می باشد که با توجه به الگوریتم خاص این نرم افزار تا حد زیادی حجم فایل های شما را کاهش می دهد. این نرم افزار از تمام فرمت های فشرده سازی از جمله CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, ... پشتیبانی می کند که نشان از قدرتمندی این نرم افزار دارد. 

قابلیت جالبی که در این نرم افزار ایجاد شده است امکان Exe کردن فایل های فشرده شده است که فایل فشرده شما را به یک فایل اجرایی تبدیل می کند و شما در هر رایانه ای، حتی رایانه ای که فشرده ساز ندارد به راحتی می توانید فایل خود را اجرا و از حالت فشرده خارج کنید. لازم به ذکر است تنظیمات ویژه ای همچون اضافه کردن توضیحات، آیکن، عنوان و ... را برای فایل Exe فراهم ساخته است که می تواند مفید باشد. از دیگر امکانات جالب این نرم افزار می توان به چند تکه کردن فایل های حجیم اشاره کرد که به راحتی شما را قادر میسازد تا علاوه بر فشرده سازی فایل ها، فایل فشرده را نیز به چند بخش با حجم های کمتر تقسیم کنید که این مورد در اینترنت نیز رواج پیدا کرده است و شما می توانید فایل های این چنینی را از اینترنت دریافت و از طریق همین نرم افزار به یک دیگر متصل و از حالت فشرده خارج کنید. نرم افزار Winrar از AES (استاندارد رمزگذاری پیشرفته) 128 بیتی پشتیبانی می کند و شما می توانید بر روی آرشیو فایل های خود پسورد قرار دهید تا اشخاص خاصی به آن دسترسی داشته باشند و می توان گفت که نفوذ به آن تقریبا غیر ممکن است. رابط کاربری که برای این نرم افزار در نظر گرفته شده است بسیار جالب و ساده است و در راست کلیک ویندوز شما نیز اضافه می شود و دسترسی به تمام قسمت های بسیار آسان است. 

قابلیت ها و ویژگی های اصلی 

بهبود سرعت فشرده سازی برای سیستم های چند پردازنده ای و چند هسته ای (جدید) 

اصلاح خطای هنگام باز کردن فایلهای فشرده با حجم 8GB و فرمت tar.gz (جدید) 

اصلاح خطای هنگام باز کردن فایلهای فشرده با حجم 4GB و فرمت UDF ISO (جدید) 

گزینه جدید Request administrative access در تنظیمات Advanced (جدید) 

افزوده شده گزینه  جدید Save archive copy as در منوی File (جدید) 

امکان EXE کردن فایل های فشرده و ایجاد فایل فشرده ی اجرایی با تنظیمات کامل 

امکان چند تکه کردن فایل های حجیم و به هم چسباندن و خارج کردن از حالت فشرده 

امکان اضافه کردن قابلیت ریکاوری به فایل های فشرده برای حالات امکان خرابی فایل 

پشتیبانی از زبان های مختلف از جمله زبان شیرین فارسی 

قابلیت اسکن با آنتی ویروس به منظور کشف فایل های مخرب 

رابط کاربری بسیار ساده بهمراه اضافه شدن گزینه نرم افزار به راست کلیک ویندوز 

پوسته های متعدد و بسیار زیبا در اندازه های متفاوت

پشتیبانی ازAES (استاندارد رمزگذاری پیشرفته)128 بیتی برای رمزگذاری فایلهای فشرده 

پشتیبانی از تمام فرمت های فشرده سازی شامل CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, ... 

راهنمای نصب

1- فایل WinRAR.exe را اجرا و نرم افزار را نصب کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Crack1 اجرا و بر روی Install License کلیک کنید. در صورتی که فایل مربوطه کار نکرد از فایل KEYGEN.exe واقع در پوشه Crack2 استفاده نمایید.

دانلود:    WinRAR.5.00        

حجم:      1.90MB