نگارستان

عاقبت عَمل زیبایی

عاقبت عمل زیبایی

عاقبت عمل زیبایی

خانم 45 ساله ای که دچار عارضه قلبی شده بود و در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان روزهای زیادی را در کما قرار داشت شد در حالت اغماء ، فرشته مرگ را نزد خود یافت. زن ملتمسانه و با صدایی لرزان از فرشته پرسید که آیا زمان مرگش فرا رسیده است؟

فرشته لبخندی زد و با مهربانی پاسخ داد: خیر خانم محترم ، شما خوشبختانه 35 سال و 8 ماه و 20 روز دیگر زندگی خواهی کرد.

هنگامی که زن به هوش آمد و رویایش را بیاد آورد ، روحیه ای مضاعف یافت و با سرعتی باورنکردنی رو به بهبود گذاشت. اما پس از بهبودی کامل ، علیرغم اینکه از بیمارستان مرخص شده بود ، تصمیم گرفت که در بیمارستان باقی بماند و با توجه به فرصت قابل توجه و مطمئنی که برای زندگی داشت چند عمل زیبایی انجام دهد تا از زندگی لذت بیشتری ببرد. بنابراین انواع جراحی های زیبایی از قبیل پلاستیک، ساکشن، جراحی بینی، جراحی ابرو و... را روی خود انجام داد و حتی رنگ موی خود را نیز تغییر داد به گونه ای که از یک خانم میانسال به یک خانم جوان تبدیل شده بود که خودش هم نمی توانست خودش را بشناسد. زن زیبا که در پوست خود نمی گنجید از بیمارستان مرخص شد که هنگام عبور از خیابان با یک آمبولانس تصادف کرد و به دلیل شدت برخورد ، ضربه مغزی شد و در دم جان سپرد. وقتی با فرشته مرگ روبرو شد با ناراحتی گفت: مگر شما نگفتید که من بالای 35 سال دیگر می میرم؟ پس به چه دلیل مرا از جلوی آمبولانس کنار نکشیدی؟

فرشته پاسخ داد: ببخشید ، من شما را بجا نمی آورم. آن خانمی که شما در موردش صحبت میکنید که شما نبودید. او حداقل 20 سال پیرتر از شما بود. باور کنید من دفعه اول است که شما را می بینم.

نگاره ها